Producent krawatów firmowych, mundurowych i reklamowych na każdą okazję oraz nadruki reklamowe

KRAWATY

krawaty z nadrukiem reklamowyn

krawaty z nadrukiem reklamowyn

Wykonamy dla Państwa krawaty z nadrukiem reklamowym , gdzie tylko wyobraźnia i pole krawata jest ograniczeniem Krawaty z nadrukiem  to wspaniały gadżet reklamowy w bardzo eleganckiej formie. Nadrukowane jest wszystko logo, napisy, wzory i kolory tła.Wiecej informacji znajdą Państwo po kliknięciu pod zdjęciem  "więcej zdjęć"

krawaty z logo tkanym w tkaninie - wzór tkany

krawaty z logo tkanym w tkaninie - wzór tkany

Krawaty firmowe to krawaty uszyte z tkaniny gdzie cały wzór wraz z logo jest tkany w procesie produkcji tkaniny.Przechodząc w "więcej zdjęć" po prawej stronie mogą Państwo zobaczyć kilka wariantów na wykonanie takich krawatów, ale nic nie stoi na przeszkodzie aby wykonać coś zupełnie nowego i niepowtarzalnego.Zapraszam do współpracy

krawaty szkolne  - promowanie szkoły

krawaty szkolne - promowanie szkoły

Jak promować szkołę?  Oto najczęściej zadawane pytanie. Nasza firma proponuje uszycie krawatów apaszek lub muszników szkolnych z tarczą lub logo szkoły.
To idealna forma wyróżniena ucznii reprezentując szkołę w godny sposób utożsamiając się z nią jednocześnie , jak sportowiec na olimpiadzie.
Krawaty i apaszki stanowią zarazem  składniową programu  dobrego wychowania lub ubioru galowego.
Natomiast dla pierwszaków jest to ogromne przeżycie podczas mianowania go na ucznia, gdy dostają krawat lub apaszkę pierwszy raz w żuciu.
 Krawaty i apaszki  mogą być wykonane w różnych technikach ,które zobaczą Państwo po naciśnięciu "więcej zdjęć" po prawej pod fotografią.

krawaty firmowe, krawaty korporacyjne, krawaty w pasy , krawaty w kostkę

krawaty firmowe, krawaty korporacyjne, krawaty w pasy , krawaty w kostkę

Krawaty korporacyjne to krawaty w barwach firmowych. Tkanina jest to wysokogatunkowym żakard o tkanym wzorze, a kolory zawsze możemy zmienić i dopasować. Dodatkowo przygotowaliśmy kilka najczęściej wybieranych wzórów (zobaczą je Państwo naciskająć "więcej zdjęć" pod fotografią) to powinno ułatwić Państwu tworzenie własnych projektów z indywidualną kolorystyka. 

krawaty jednokolorowe żakardowe o jedwabnym połysku

krawaty jednokolorowe żakardowe o jedwabnym połysku

Przedstawiam Państwu  bogatą kolekcję krawatów jednokolorowych wykonanych z wysokogatunkowego żakardu o jedwabnym połysku.Pełną kolorystykę zobaczyć można po naciśnięciu "więcej zdjęć" po prawej pod foto. Krawaty ułożone są według kolorów jest około 200 barw.W razie potrzeby istnieje możliwość wysłania ścinek tkanin.

krawaty jednokolorowe mundurowe matowe

krawaty jednokolorowe mundurowe matowe

Produkujemy krawaty mundurowe dla szkół oraz służb mundurowych (np. Policja, Straż Pożarna ,ochrony mienia itp.) jako uniformy jako niezbędny dodatek do umundurowania. W ciągłej sprzedaży mamy dwa kolory: granatowy i czarny. Natomiast inne kolory można wybrać z palety kolorów którą można zobaczyć w galerii po naciśnięciu "więcej zdjęć" i szyte są na zamówienie. Idąc na przeciw Państwa oczekiwaniom krawaty mundurowe możemy uszyć w klasycznej formie lub z rzepem do wiązania oraz zaczepiane na gumce lub zapince pod kołnierzykiem. Na tych krawatach można dokonywac nadruku metodą pełnej sublimacji lub sitodruku. Na życzenie wysyłamy próbki kolorystyczne tkaniny.

 

krawaty jedwabne - techniki szyć i wykończeń

krawaty jedwabne - techniki szyć i wykończeń

Przedstawiamy trzy możliwości wyboru sposobu wykończeń i szyć krawatów z tkaniny ze 100% jedwabiu naturalnego.Sposoby zobaczą Państwo po naciśnięciu w "więcej zdjeć" pod fotografią po prawej stronie.

krawaty na rzep bezpieczne

krawaty na rzep bezpieczne

Krawaty wykonane są w klasycznej formie lecz odcinek szyjny łączy rzep. Daje to pewnego rodzaju bezpieczeństwo  podczas napaści i wygodę w codziennym ubieraniu. Bezpieczeństwo, bo rozpina sie po energicznym pociągnięciu a wygoda bo nie ma potrzeby krawat codziennie wiązać, lecz można go rozpinac i zapinać na rzep.

krawaty na taśmie gumowej , krawaty na gumce

krawaty na taśmie gumowej , krawaty na gumce

Krawaty są wywiązane z gumką do regulacji wokół szyi i zapięciem na haczyk, długość krawata z węzłem  to około 48-50 cm. Wykonyjemy je na zamówienie.

krawat z zapinką pod szyją, krawat na klipa

krawat z zapinką pod szyją, krawat na klipa

Krawat bezpieczny mocowany do koszuli na zapinkę. Długość krawata to 48 cm a szerokośc 6 cm inne wymiary po wczesniejszym uzgodnieniu.

krawaty z wyhaftowanym logo, haftowane motywy na krawatach

krawaty z wyhaftowanym logo, haftowane motywy na krawatach

Na krawacie możemy wyhaftować wszystko jezeli tylko przy tak małej skali logo będzie czytelne.
Zaletą haftu jest jego wypukłość a niewielka wadą możliwość przymarszczenia tkaniny w miejscu haftu.

krawaty z etykietą firmowa , metka z logo

krawaty z etykietą firmowa , metka z logo

Do gotowych krawatów  naszej kolekcji lub też do wskazanego wzoru tkaniny i uszytych przez nas krawatów możemy doszyć metki, etykiety, szlówki z logo firmy lub jej nazwą albo z napisem okolicznościowym,Dzięku tak dyskretnej reklamie obdarowany chętnie nosi taki krawat ,a cały czas wieod kogo go dostał.To ciekawa propozycja dyskretnej reklamy

krawat reklamowy z poszetką , wypustką

krawat reklamowy z poszetką , wypustką

 Na specjalne zamówienia szyjemy komplety krawat + poszetka w pełnym nadruku wg projektu klienta. brak ograniczeń kolorystycznych. Jedynym ograniczeniem to powierzchnia i wyobraźnia.

krawaty z fotodrukiem

krawaty z fotodrukiem

Firma nasza może wykonać dla Ciebie krawat z nadrukiem twojego ulubionego zdjęcia. Pamiętaj im więcej pikseli ma twoje zdjęcie tym dokładniejszy jest nadruk. Cena za krawat to 25zł netto na tkaninie żakardowej o jedwabnym połysku lub 20 zł netto na tkaninie mundurowej o delikatnym macie .Zapraszamy do współpracy

krawaty dla pań  muszniki, krawatniki, krawaty hotelarskie gastronomia, żabocik

krawaty dla pań muszniki, krawatniki, krawaty hotelarskie gastronomia, żabocik

Krawaty dla Pań i szkolnych dziewcząt są alternatywą w stosunku do krawata. Wszystkie wyroby są wykonywane z tej samej tkaniny co krawat, daje to komplet  w ubiorze służbowym. Dysponujemy wieloma fasonami które zobaczyć można po naciśnięciu "więcej zdjęć" pod fotagrafią z prawej strony.

krawat czarny dla wojska MON, policji, ochrony BOR, celników

krawat czarny dla wojska MON, policji, ochrony BOR, celników

Krawat wykonany jest z wysokogatunkowej tkaniny zgodnej z wszystkimi wymogami stawianymi przez wojsko polskie , policję i służby mundurowe z administracji państwowej. Wymogi dotyczą zarówno splotów jak i twałości koloru oraz barwy. Krawat dla żolnierzy MON, krawat dla policjantów, krawat dla BOR, krawat dla celnikow Służb Celnych, na życzenie możemy go wykończyć na rzep, gumkę lub zapinkę typu clip-on.  Szerokość krawata w standarcie to 9 cm inna  jest na zamówienie Minimalne zamówienie to 50 sztuk cena 11 zł netto. Zapraszam do wspólpracy.

krawat khaki dla wojska, krawat dla leśników

krawat khaki dla wojska, krawat dla leśników

Krawat wykonany jest z wysokogatunkowej tkaniny zgodnej z wszystkimi wymogami stawianymi przez wojsko polskie i pracownikow leśnictwa w administracji państwowej. Wymogi dotyczą zarówno splotów jak i twałości koloru oraz barwy. Krawat dla żolnierzy MON, krawaty dla lesników  na życzenie możemy go wykończyć na rzep, gumkę lub zapinkę typu clip-on. Szerokość krawata w standarcie to 9 cm inna jest na zamówienie Minimalne zamówienie to 50 sztuk cena 11 zł netto. Zapraszam do wspólpracy.

opakowania dla krawatów

opakowania dla krawatów

Dla podkreslenia eleganckiej formy podarunku, krawaty możemy zapakować w różne opakowania, które zobaczą Państwo po naciśnięciu "więcej zdjęć" pod fotografia po prawej stronie

Zaprojektuj swój krawat

Bardeli
Stalmacha 24
43-400 Cieszyn

NIP: 5480002265

Pon. - Pt.
8:00 - 17:00

Sb.
Prosimy o kontakt telefoniczny