MUSZKI

muszki matowe kelnerska

muszki matowe kelnerska

Produkujemy muszki z tkaniny matowej mundurowej. W stałej sprzedazy mamy w kolorze czarnym lub granatowym. Inna Inne kolory sa na zamówienie. Zapraszam do współpracy.

muszki reklamowe - nadruk

muszki reklamowe - nadruk

wykonać możemy muszki reklomowe - pełny kolor wzoru wraz z kolorem tła tkaniny. Koszt muszki to 20 zł netto.Do wykonia muszki potrzebujemy projekt wykonany w skali 1:1 na prostokącie 20x50 cm . Zapraszamy do współpracy.

muszka z wytkanym logo, muszka firmowa

muszka z wytkanym logo, muszka firmowa

Na specjalne zamówienie możemy wykonać muszki z tkaniny żakardowej gdzie logo jest wytkane w procesie produkcji tkaniny. Minimalma ilość to około 100szt lub mniej jeśli jest to łaczone z innym produktem wykonywanym z tej samej tkaniny. Cena muszki to 15 zł netto. Koszt przygotowania wzoru tkaniny to koszt jednrazowy 700zł netto.Zapraszam do współpracy.

muszki dla Pań muszniki, musznik szkolny

muszki dla Pań muszniki, musznik szkolny

Muszki dla kobiet w fasonie mysznika to idealne uzupełnienie w komplecie z krawatami dla Pań przcujących w obsłydze klienta w astronomi , hotelach. dodatkowo może to tez być uzupełnienie mundurka szkolnego dla dziewczynek. 

muszki dla Pań krawatniki, krawatnik szkolny

muszki dla Pań krawatniki, krawatnik szkolny

Z muślą o Paniach, możemy uszyć krawatniki zapinane na taśmie gumowej lub z tej samej tkaniny. Regulowane sa wokół szyi i zapinane na haczyk.

krawat dla pań -  krawat hotelarski , gastronomia, krawat szkolny

krawat dla pań - krawat hotelarski , gastronomia, krawat szkolny

Krawat hotelarski dla Pań harakteryzuje sie regulowanym pierścieniem przez co wygonie można dostosować go do bluzki firmowejz róznym kroju dekolta.

 

 

muszka dla kobiet, żabocik dla Pań

muszka dla kobiet, żabocik dla Pań

Na specjalne zamówienie produkujemy muszki dla Pań z tkaniny atłasowej. Dostępna kolorystyka: http://www.bardeli.pl/krawaty_firmowe.php?id_kat=74 . Zapraszamy do współpracy

Bardeli
Stalmacha 24
43-400 Cieszyn

NIP: 5480002265

Pon. - Pt.
8:00 - 17:00

Sb.
Prosimy o kontakt telefoniczny