apaszki

apaszki reklamowe z nadrukiem

apaszki reklamowe z nadrukiem

Apaszki reklamowe z nadrukiem całej powierzchni wykonujemy na indywidualne zamówienia. Jedynie wyobraźnia i pole do zadruku może być ograniczeniem. Zamówienie już od 1 szt. Pomagamy wykonać projekt.

szale reklamowe

szale reklamowe

Szale reklamowe wykonujemy na indywidualne zamówienia. Wymiar szala to 25x 130  cean 20 zł netto. projekt proszę przesłać w krzywych pdf, cdr, eps lub ai nie kompresowane, akolory w CMYK. Jeśli jest potrzeba to wykonamy taki projekt koszt 20 zł netto. Jedynie pole powierzchni i wyobraźnia jest ograniczeniem.

poszetki reklamowe

poszetki reklamowe

Poszetki wykonujemy na indywidualne zamówienia jako osobny produkt lub w komplecie do krawata.wymiary poszetki to 25x25 cm lub inny na specjalne zamówienie.Poszetki są doskonałym uzupełnienie w galowym stroju zarówno dla Panów jak i Pań.

apaszki z tkanin firmowych

apaszki z tkanin firmowych

Szyjemy apaszki firmowe na specjalne zamówienie. Apaszki firmowe z logo wykonujemy według indywidualnego wzoru . Klasyczny wymiar to 60x60cm i kosztuje orientacyjnie dla syntetycznego jedwabiu 16 zł netto a dla jedwabiu naturalnego 45 zł netto przy minimalnych ilościach 100 szt. Koszt przygotowania apaszki to 200zł netto za każdy kolor.

szale z tkanin firmowych

szale z tkanin firmowych

Szyjemy szaliki firmowe na specjalne zamówienie. Szale firmowe z logo wykonujemy według indywidualnego wzoru . Klasyczny wymiar to 30x130cm i kosztuje orientacyjnie dla syntetycznego jedwabiu 16 zł netto a dla jedwabiu naturalnego 45 zł netto przy minimalnych ilościach 100 szt.

apaszki jednokolorowe

apaszki jednokolorowe

Apaszki wykonane są z jednokolorowej tkaniny typu crepa lub atłas. Dostępność kolorów jest przedstawiona  poniżej około 36 barw.  Jednak istnieje możliwość wybarwienia tkaniny na kolor firmowy lecz minimalne takie zamówienie to 100szt i koszt przygotowania to 200zł.Koszt przykładowej apaszki 60x60cm z syntetycznego jedwabiu to 18 zł netto, a z naturalnego to 40złnetto. Inne wymiary wyceniamy indywidualnie.

opakowania na apaszki

opakowania na apaszki

Opakowaniem jest tekturowa koperta z wyciętym okienkiem w krztałcie prostokąta lub krawata. Istnieje możliwosć nadruku loga w jednym kolorze od 50 szt. Cena nadruku loga to 1 zł netto. Istnieje również możliwość zmiany koloru opakowania przy ilości 500 szt. 

Bardeli
Stalmacha 24
43-400 Cieszyn

NIP: 5480002265

Pon. - Pt.
8:00 - 17:00

Sb.
Prosimy o kontakt telefoniczny